Wyniki morfologii krwi 27-latki do analizy

Witam, mam 27 lat. Moje wyniki z morfologii: PLT - 286 (N: 140-424) PDW - 16,8 (N: 8-18) MPV - 10,2 (N: 7,5-12) Proszę o interpretację. Szczególnie chodzi mi o PDW, czy nie jest zbyt wysokie i czy powinnam coś robić aby je obniżyć? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Wyniki badań są w normie. PDW jest to wskaźnik rozpiętości rozkładu objętości płytek i nie znajduje on najczęściej zastosowania diagnostycznego. Na pytanie co robić mogę tylko poradzić jakieś piwko w miłym towarzystwie.