Wyniki testów alergologicznych

Prosiłbym o interpretację wyników testów alergologicznych. Kontrola (testy skórne): ujemna 0mm, histamina 8x7mm., olcha 0mm, leszczyna 1x2 mm, mieszanka chwas.2 2x2mm, d. farinae 2x2mm, d.pteronyssinus 2x2mm, chomik, pies, kot (sierść) 0mm. Nastepne badanie (testy skórne): ujemna 0mm, histamina 5x4mm, miesa, owoce cytrusowe 0mm, jabłko, mąki, orzechy jajka kakao 0mm. Testy wziewne też wyszły ujemne. Nie wiem jak te wyniki odczytać, czy jestem uczulony czy też nie. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Występuje reakcja na mieszankę chwastów, oraz roztocza kurzu domowego. W celu pełnej interpretacji wyniku badania konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.