Testy alergiczne - pyłki drzew II grupy

Witam.Zrobiłam dziecku (3 latka)testy skórne wziewne w DSK w Białymstoku wyszło kurz i roztocza Słabo(tak powiedział alergolog),i pyłki drzew II(mocno) Pani doktor powiedziała że to głównie brzoza ale niewiem jakie to mogą być jeszcze drzewa.Czy ktoś może mi napisać jakie jeszcze wchodzą tu pyłki drzew bo niezapytrałam pani doktor. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Lek. Katarzyna Szymczak

W skład testu z zestawu przesiewowego wchodzą alergeny: drzew wczesno pylących: leszczyna, olcha czarna, topola biała, wiąz, wierzba oraz
drzew późno pylących: brzoza, buk, dąb szypułkowy, platan, jesion, lipa.
Pozdrawiam