Wyniki tomografii komputerowej a ból i zawroty głowy, osłabienie ostrości widzenia i ból oczu
Witam, chciała bym się dowiedzieć o wyniki tomografii komputerowej głowy i szyi, nie wiem jak mam rozumieć to co jest napisane "asymetria zakontrastowania tt. kręgosłupa - prawa wąska. Nasilona pneumatyzacja kk. skroniowych". Objawy to ból nóg i rąk nasilający się przy podnoszeniu do góry, bóle z tyłu głowy i szyi,czasami takie dziwne pulsowanie w głowi, zawroty głowy zwłaszcza jak przekręcam głowę na prawa stronę, ból oczu i osłabienie widzenia. Czy to coś poważnego i czy da się to leczyć?

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Niestety w opisie podała Pani tylko krótki fragment wyniku CT. Dlatego też opisane objawy oraz nieprawidłowości wskazane przez tomografię komputerową powinny zostać zanalizowane przez specjalistę neurologa, który podczas bezpośredniej wizyty zbierze dokładny wywiad, zbada Panią oraz zestawi pełny wynik badania CT z badaniem fizykalnym.
Przychylam się do opinii P dr Więch - bez dokładnego zbadania choregoo i analizy obrazów z badania nic sensownego nie można powiedzieć.