Wyniki USG w 12 tygodniu ciąży i wykonanie rezonansu magnetycznego

DzienDobry!Mam takie pytanie czy te wyniki sa w normie?Bo sie troche martwie:(Mam 34 lata USg bylo robione jak bylam12 tygodni i1 dzien. Czy te wyniki sa dobre? bHCG58.76 ng/ml 1.26 NT 2.60 mm 1.77 PAPP-A 3260 Mu/L 1.49 I jeszcze jedna sprawa 4 miesiace temu dopadla mnie rwa kulszowa i bardzo cierpie:(mieszkam w uk I za 3 dni bede miala robiony rezonans magnetyczny a jestem w 20tygodniu ciazy czy ten zabieg jest bezpieczny dla Dzidzi?biore takze paracetamol z kodeina czy on tez jest w ciazy oki?

Witam serdecznie,

Co do wyników to sugerowałbym udać się do lekarza ginekologa w celu konsultacji. Co do paracetamolu i kodeiny, to widocznie lekarz miał ku temu przesłanki kliniczne. Jeśli Pani ma wątpliwości to proszę udać się do lekarza, aby z nim porozmawiać o Pani obawach związanych z przyjmowaniem paracetamolu i kodeiny w ciąży.
Badanie MRI jest badaniem bezpiecznym i może być wykonywane u kobiet w ciąży.

Pozdrawiam.