Wypadające włosy przy zaburzonej gospadarce hormonalnej

Jestem młodą kobietą. To co się ze mną dzieje bardzo mnie niepokoi. Musze najpierw wspomnieć, że mam zaburzoną gospodarkę hormonalną i biorę tabletki antykoncepcyjne, bo bez tego mój organizm wariuje. Od bardzo dawna wypadają mi włosy i jestem dość otyła ale tylko na brzuchu. Ale kiedy byłam w okresie dojrzewania samoistnie schudłam i to tak, że miałam niedowagę. Pod koniec szkoły średniej znów przytyłam. Wydaje mi się, że to wina hormonów. skoro da się unormować okres to może i wypadające włosy?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.