Wypadanie włosów a narkoza

Witam, 3 miesiące temu miałam laparoskopową operację wyrostka robaczkowego, od tamtego czasu zaczęły wypadać mi włosy, prawdopodobnie przez narkozę.. mam pytanie, jak długo taki stan się będzie utrzymywał i czy można coś na to poradzić?

Witam! Nie wiem czy wypadanie włosów jest spowodowane narkozą, czy też są inne przyczyny. Jeżeli faktycznie tylko narkoza i stres spowodowany operacją miały na to wpływ, to w ciągu 6 miesięcy powinno się unormować.
Pozdrawiam