Wypadanie włosów jako skutek uboczny narkozy

Czytalam ze po operacjach przeprowadzonych pod narkoza, znieczuleniem ogolnym skutkiem ogolnym tego jest wypadanie wlosow po jakims czasie po operacji. Czy po znieczuleniu glebokim dozylnym tez wypadalyby mi wlosy jesli powiekszalabym sobie piersi tym glebokim dozylnym znieczuleniu? Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Leki, ale rowniez stres, rozumiany takze jako ingerencja w organizm moga byc przyczyna wypadania wlosow. Kazda wiec operacja, moze skutkowac tzw. lysieniem telogenowym.