Wypadanie włosów, bladość i skurcze a wyniki badań diagnostycznych

W związku z osłabieniem organizmu, wypadaniem włosów, bladością, skurczami, zimnymi, przemarzniętymi kończynami, hirsutyzmem od 9 roku życia (mam 22) i nawracającym nawet po izoteku trądzikiem, a także wiecznym stanem"walki i ucieczki" zrobiłam następujące badania: kortyzol (godz 8:40, próbki przebadali po 23) 481, 1 nmol/l ACTH - 17,8 pg/ml TSH do mnie nie dotarło, ale zaniżam jego zbyt wys. poziom Euthyroxem i ost było w normie. Z morfo tylko RBC jest lekko podw. Jak to się przedstawia?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.