Wypadanie włosów i brak wzrostu nowych włosów

Witam! Jeszcze do tego opisu na temat wypadających włosów, czy przyczyną wypadania i braku nowych włosów może być to, że codzienne śpię za mało. Jestem niewyspany i przez cały dzień senny, chce mi się spać. Dziękuję.

ponad rok temu

Witam serdecznie!

Niestety niehigieniczny tryb życia może przyczyniać się do nadmiernej utraty włosów. Dlatego warto zwrócić uwagę jak wygląda jakość i ilość spożywanych posiłków, konieczne jest wysypianie się, unikanie stresów (oczywiście nie zawsze jest to realne), oraz systematyczne uprawianie sportów.

Pozdrawiam