Wypadanie włosów po rozpoczęciu picia herbaty z czystka

Witam. Ostatnio zacząłem regularnie pić herbatę z czystka i od tego momentu zaczęły mi wypadać włosy. Dodam że wcześniej nie miałem tego problemu. Przeczytałem w internecie że przyczyną może być "reakcja Herxa" Moje pytanie brzmi, czy włosy które wypadły odrosną??? Jak zapobiec wypadaniu? Nie chciałbym by początki picia zdrowych ziół były również przyczyną zakoli lub łysiny.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza dermatologa, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.