Wypadanie włosów u 20-miesiecznego dziecka

Witam. Moja córka (obecnie 20mieciesy) w styczniu, w przeciągu 2 tygodni straciła wszystkie włosy:( wyniki badań ma dobre, często choruje na zapalenie krtani, płuc, oskrzeli. Główka córki wyglada tak jakby włosy się połamały:( Długo miała ciemieniuche (zniknęła wtedy gdy wypadły włosy ). Prosze o pomoc, Córka odczuwa że nie ma włosów i wyglada inaczej:( Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przyczyn wypadania włosów u tak małego dziecka może być wiele. W celu ustalenia przyczyny, konieczna jest dokładniejsza diagnostyka. Sugeruję konsultację ze specjalistą dermatologiem dziecięcym.