Czy wypadanie włosów to proces nieodwracalny?

Mam hashimoto, od 6 miesięcy biorę euthyrox n50 i 1x w tyg n75 od tego czasu wypadają mi bardzo włosy. Dlaczego tak się dzieje i czy to proces nieodwracalny? Do tej pory nie miałam z wypadaniem problemów

Dzień dobry, jeżeli wypadanie włosów jest spowodowane zaburzeniami funkcji tarczycy, to po wyrównaniu gospodarki hormonalnej proces powinien zostać zahamowany, jeżeli problem będzie nadal występował, proszę udać się do dermatologa celem ustalenia innej przyczyny.