Wypadanie włosów u dziecka

Witam mam pytanie dotyczące mojej 2 letniej córeczki zaczęły wypadać jej włosy najwięcej podczas czesania i pogładzenia po główce jak miała około 3 4 miesięcy miała niski poziom hemoglobiny i doktor zaleciła podawanie żelaza po kuracji żelazo odstawiłyśmy od tamtej pory do dziś był spokój a teraz problem wrócił proszę o pomoc bardzo się martwię o córeczkę że to jakaś groźna choroba ??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji mogło dojść do nawrotu niedokrwistości. Proszę wykonać badania kontrolne oraz udać się z dzieckiem do lekarza pediatry.