Wypadanie włosów, zakola i łysina na czubku głowy

Witam mam 35 lat od ok 10 lat wypadają mi włosy zrobiły mi sie zakola i łysina na czubku głowy można to jakoś wyleczyć

Opisane umiejscowienie dotyczy łysienia typu męskiego. Jest to proces naturalny, więc trudno będzie Pana z tego wyleczyć. Łysieją wszyscy mężczyźni, a czy wcześniej, czy później, zależy od wyposażenia genetycznego. Łojotok nasila jeszcze utratę włosów, więc dobrze jest ograniczać przetłuszczanie włosów za pomocą szamponów dziegciowych (np. Biotar). Z preparatów zewnętrznych można polecić minoksidil i podobne, (np. Loxon). Z doustnych preparatów można zastosować finasteryd (np. Propecia). Z zabiegów warte uwagi jest własne osocze bogatopłytkowe (Regeneris). Wszystko to działa, póki jest stosowane, po zaprzestaniu sytuacja wraca do stanu poprzedniego.