Wypadek na rowerze a ryzyko tętniaka

Witam, Około 8 lat temu miałam ciężki wypadek na rowerze, w wyniku, którego uderzyłam mocno o krawężnik. W szpitalu lekarz nie zlecił tomografu ani nic takiego. Zostałam odesłana z plasterkiem na rankę. Ostatnio dużo naczytałam się na temat tętniaków, że nie dają objawów i można z tym żyć dużo lat. Nie mam bólów głowy, tylko sporadyczne jak przeciętny człowiek. Dodatkowo nie występuje u mnie ryzyko genetyczne, mam 21 lat. Czy mogę po tym wypadku sprzed lat mieć tętniaka? Pozdrawiam

Nie podała Pani okolicy, w obrębie której doszło do urazu - przypuszczam że ma Pani na myśli okolicę głowy.
Tętniaki mogą być zlokalizowane w wielu okolicach ciała.
Raczej nie ma ryzyka tętniaka w obrębie głowy, ale bez badań nie mogę tego wykluczyć.