Wypicie alkoholu na początku ciąży

Witam. Nie wiedzac ze jestem w ciazy wypilam kieliszek wina i 2 drinki a za dwa dni 3 kieliszki wina. Bylo to w 3 tygodniu od zaplodnienia. Boje sie ze moje dzoecko urodzi sie z wadami wrodzonymi. Prosze o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Jest to raczej mało prawdopodobne ale wykluczyć nie można. Proszę być spokojną i poczekać do badań przede wszystkim USG które powinny rozwiać Pani wątpliwości.