Wypryski i zaskórniki na czole u ośmioletniej córki

moja ośmio letnia córka ma wypryski i zaskórniki na czole blisko włosów czy powinnam i ść do dermatologa??

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

jeśli zmiany nie są nasilone to nie ma potrzeby. Warto dbać o higienę dziecka myjąc często twarz dziecka mydłem, a następnie przemywać tonikiem bezalkoholowym. Gdy po miesiącu nie będzie poprawy proszę zgłosić się do dermatologa.

Pozdrawiam.