Wypukłe plecki u 6-miesięcznego dziecka

witam ostatnio zauważyłam u mojego synka ze gdy siedzi to z jednej strony lecki sa bardziej wypukle ale czasem proste jak lezy tez proste synek ma 6 mies.co moze byc przyczyna lekarz ostatnio go osluchiwal i nic na ten temat nie mówil czy mógl tego nie zauwazyc?

Witam. Niestety nie mam możliwości odpowiedzi na pytanie bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Gdyby dziecko wykazywało jakiekolwiek znaczące deformacje budowy lekarza na pewno zauważyłby je w bezpośrednim badaniu. Proszę jednak zwrócić pediatrze uwagę na swoje spostrzeżenia przy najbliższej wizycie.