Kaszel u 7,5-miesięcznego dziecka a alergia

Witam. Moj synek ma 7 I pol miesiaca, od jakiegos czasu pokasluje, I tak naprawde nie znamy przyczyny,zaczyna kaslacw trakcie posilku,gdy lezy na brzuszku ale tez czasem nam Sie wydaje ze bez powodu, a mamy kotke. Czy moze tak male dziecko miec alergie na kota? Jakie bylyby objawy? Dziekuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje prawdopodobieństwo alergii na zwierzę. Niemniej jednak warto udać się na wizytę do lekarza pediatry, który pokieruje procesem diagnostycznym.