Wypuklina na każdym kręgu międzykręgowym od L5
Witam robiłem tomograf. Dostałem wynik obniżenie przestrzeni. Kręgosłupa L5 L4. Wypuklina na każdym kręgu miedzykregowym od L5. Do L1 pogłębienie lordozy. Ukryte. Zmiany zwyrodnienie Wypuklina płaska do tego. Robiłem 2lata. Temu zdjęcie Kręgosłupa. To miałem obniżenie th11 th12 stwierdzili mi 2 lata temu.RWE kulszowa boli. Mnie kręgosłup dalej i lewa noga. Ciągnie. Mnie. Od Kręgosłupa przez pośladki pachwine pod. Kolanem i do. Stopy nie. Wiem co. Mam. Robić. Gdzie. Szukać. Pomocy. Proszę o pomo

MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu
Witam, proszę zgłosić się do jakiegoś dobrego fizjoterapeuty. Ponieważ lekarz już raczej Pani nie pomoże - co najwyżej wypisze zwolnienie. Natomiast objawy wskazuje na dość spore, ale jeszcze nie katastrofalne uszkodzenie dysku.