Wypychanie języka u 10-miesięcznego dziecka

witam, moj 10 miesieczny synek zaczal jakby wypychac jezyk, nie wystawia go bardzo poza buzie ale wyglada jakby ten jezyk mu przeszkadzal MA juz 8 zebow i ida mu nastepne ale nigdy wczesniej nie zaobserwowalam czegos takiego,prosze o porade

To musi zobaczyć logopeda lub pediatra.Dzieci czasem wypychają język przy problemach z napięciem mięśni a czasem język w pewnych przypadkach przerasta nadmiernie i tym zajmmują się laryngolodzy.