Wyrostek sutkowy za uchem

Witam, mam dla państwa zagadkę, trzy lata temu w zimę zauważyłam, że wyrósł mi guz za uchem, początkowo myślałam, że to węzeł chłonny, ale po badaniach i wizytach okazało się że to tzw. "wyrostek sutkowy". Lekarz stwierdził że taki po prostu mam, ale rośnie tuż po okresie i po, a później maleje. Nie boli, ale sam fakt że mam coś za uchem mnie przeraża. na rok nie dawało o sobie znać natomiast teraz znowu się pojawiło. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego. Być może konieczne będzie wykonanie tk.