Wyrównanie lordozy, dyskopatia, sklerotyzacja blaszek

Dzien dobry.Mam 30 lat a od 2,5 lat boli mnie kregoslup.Mam w kregoslupie szyjnym wyrownanie lordozy oraz dyskopatie,sklerotyzacje blaszek granicznych,drobne zwyrodnienie od L5 do S5,skolioze lewoboczna i to wszystko dotyczy kregoslupa ledzwiowego.Lekarz kazal smarowac zelem ale nie pomagalo i od jutra ide na rehabilitacje. Zapisal mi masaz reczny,prady i laser wszystkiego po 10 zabiegow.I chce zapytac czy te zabiegi pomoga mi na moj kregoslup??Z gory dziekuje za odpowiedz.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Po wykorzystaniu zabiegów powinna Pani odczuć ulgę. W przeciwnym wypadku proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.