Wyskrobiny z kanału szyjki macicy

interpretacje:interpretacje: Wyskrobiny z kanalu- fragmenty endocervix Wyskrobiny z kanalu- fragmenty endocervix Stozek szyjki macicy - zachowany nablonek normotypowy i Stozek szyjki macicy - zachowany nablonek normotypowy i metaplastyczny oraz normotypowy gruczulowy metaplastyczny oraz normotypowy gruczulowy Dziekuje. Dziekuje.

Lek. Tomasz Budlewski

W badaniu wykazano nieprawidłowy nabłonek tj. metaplastyczny. Konieczny kontakt z ginekologiem.