Wysoka hemoglobina a powiększone węzły chłonne

Witam!! chciałam zapytać o wyniki oraz moje objawy co to może oznaczać skoro mam wysoką hemoglobinę 14,9 Monocyty 12,60 oraz niskie płytki 128 oraz powiększone węzły chłonne pachwinowe i szyjne, osłabienie, senność, zawroty głowy , spadek wagi , oraz czasami występujące bóle głowy , przesuszona skóra takie zmiany skórne na szyi i pomiędzy palcami. oraz szybkie męczenie się ?? Proszę o porade!! chciałam dodać że jejestem po leczeniu onkologicznym już rok i 4 miesiące miesaka ewinga

Witam serdecznie. Ze względu na wywiad chorobowy taki stan warto skonsultować z onkologiem. Wyniki same w sobie nie muszą świadczyć o chorobie onkologicznej a po prostu o infekcji czy stanie zapalnym, jednak w tej sytuacji takie działanie będzie wskazane.