Wysoka hemoglobina i monocyty po leczeniu mięsaka Ewinga

Witam!! chciałam zapytać o wyniki oraz moje objawy co to może oznaczać skoro mam wysoką hemoglobinę 14,9 Monocyty 12,60 oraz niskie płytki 128 oraz powiększone węzły chłonne pachwinowe i szyjne, osłabienie, senność, zawroty głowy , spadek wagi , oraz czasami występujące bóle głowy , przesuszona skóra takie zmiany skórne na szyi i pomiędzy palcami. oraz szybkie męczenie się ?? Proszę o poradę!! chciałam dodać że jestem po leczeniu onkologicznym już rok i 4 miesiące miesaka ewinga

Witam! Wyniki badań nie budzą niepokoju. Ze względu na dotychczasowy wywiad chorobowy powinna Pani jednak zgłosić się do hematologa który pokieruje dokładną diagnostyką.