Wysoki poziom hormonu TSH po całkowitej resekcji tarczycy

Dzień Dobry, jak większość tutaj na forum ja również mam problem. W maju 2014 roku miałam operację całkowitego usunięcia tarczycy. Od lipca 2015r. biorę Euthyrox 137, wyniki miałam w normie. W sobotę zrobiłam badania i szok! TSH 32,812, powtórzone w poniedziałek w innym laboratorium 26,490. Nie wiem co robić!! Endokrynolog (na szybkiej wizycie) zaleciła zwiększenie dawki do 150, a lekarz rodzinna stwierdziła, że pewnie potrzebny będzie zabieg operacyjny! Ale jaki i dlaczego?? Mam 52 lata

TSH - to nie oznaka choroby tylko niedoboru hormonu tarczycy i pobudzenia przysadki ( też nie choroba ) = bez paniki