Wysoki poziom prolaktyny miesiąc po poronieniu

Witam, miesiąc po poronieniu wyniki prolaktyny to 2938 mIU/I. Czy tak wysoki poziom prolaktyny jest efektem tego że utrzymuje się on po ciąży ? A jeśli są to objawy czegoś innego to czy branie Castagnusa pomoże w obniżeniu tak wysokiej prolaktyny czy trzeba zastosować inne leki no i jak szybko będzie możliwe ponowne zajście w ciąże i czy trzeba będzie kontynuować przyjmowanie leków w czasie ciąży?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

proszę zgłosić się do ginekologa. Jest to poziom zbyt wysoki po miesiącu od poronienia. Wymieniony przez Panią preparat nie pomoże.

Pozdrawiam.