Wysoki puls i tętno a nerwica

Witam. Od dwoch tygodni mialam bardzo wysoki puls na ktory leki ziolowe nie dzialaja. Przez dwa dni moje tetno 24h na dobe wynosilo ok. 100, co sklonilo mnie do wizyty u kardiologa ktory nie stwierdzil problemow z sercem, niestety doszly objawy somatyczne (mocne drgawki szczegolnie noca, niepokoj, mysli ze zaraz zwariuje, brak kontroli nad cialem, zle samopoczucie fizyczne). Czy takie objawy to nerwica? Czy bez lekow da sie ja pokonac? Czy beta blokery ktore biore moga zaostrzac objawy nerwicy?

Witam serdecznie,
proponowałabym wnioskować u lekarza o skierowanie do równoczesnej psychoterapii przyczyn Pani napięcia psychicznego a w rezultacie obniżenia poziomu stresu w sytuacjach życiowych.Jeżeli nadal Pani funkcjonuje w niekorzystnych okolicznościach,samo leczenie farmakologiczn nie wystarcza.