Hipochondria, objawy nerwicy i nieuzasadniony lęk a schizofrenia

Boje sie ze mam schizofrenie. Od jakiegos czasu wrocila do mnie hipochondria i "wmawiam sobie" objawy chorob. Ostatnio zauwazylem u siebie objawy nerwicy, mrowienie na skorze glowy,zawroty glowy,nieuzasadniony niepokoj. Jest 4 nad ranem,godzine temu obudzilem sie w dziwnym stanie, przez chwile czulem sie jakbym nie wiedzial gdzie jestem,dolaczyl do tego nieuzasadniony lęk,drgawki i od razu stwierdzilem u siebie schizofrenie. Boje sie, prosze o odpowiedz.

Witam, proszę nie diagnozować się samemu i udać się do lekarza psychiatry oraz psychologa po właściwą diagnozę i pomoc. Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do wizyty. W ramach NFZ(bezpłatnie) w dowolnej Poradni Zdrowia Psychicznego może Pan umówić wizytę do lekarza psychiatry.