Stany lękowe, natrętne myśli a schizofrenia

od jakiegos czasu mialem stany dziwne podchodzace pod lekowe jakis czas pozniej cos w podobie depresji poszedlem do sychiatry najpierw dostalem koaksi po ktorym zle sie czulem puzniej sulpiryd po ktorym czulem sie lepiej ale tez nie zadobrzebralem go 1 rok i pare miesiecy zostal odstawiony a ja i tak mam wrazenie ze cos jest ze mna nie tak otoczenie do okola mnie jest nie takie jak bylo zawswze wpadam w panike jestem zamyslony i mam natretne mysli bole kregoslupa i glowy boje ze mam schizofrenie
ponad rok temu

Witam serdecznie, Takie objawy, które u Ciebie występują nie należą do objawów schizofrenii. Wskazują raczej na zburzenia nerwicowe. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do diagnozy, możesz zawsze skonsultować się z innym psychiatrą. Myślę również, że warto byłoby uczestniczyć w psychoterapii. Pozdrawiam