Czy muszę leczyć się psychiatrycznie?

Mezczyzna 42lata od pazdziernika leczony na nerwice lękową z przejawami depresji po urazie glowy.wstrzas mozgu we wrzesniu.Od pażdziernika leczony nuroleptykami częstą ich zmiana co 2,3 tygodnie ,aż doszlo po amizepinie pożniej po ketilepcie do drgawek zrywów mioklonicznych nap.miesniowe poty czasami.praca serca zaburzenia.zab cisnienia,zab świadomosci lekkie pod.temperatura.Po 5 tabl.ketileptu te objawy sie nasilają jade nasor wykonczony.opowiadam ze po lekach neuroleptycznych,zero pomocy tylko co 5 godz 2 relanium 5mg w szpitalu przez 16 godzin zadnej obserwacji wyniki krwi i do domu po 16 godzinach i paczka relanium.Wiem ze dostalem zespolu neuroleptycznego.wracam do psychiatry nie reaguje na moje objawy wypisuje dalej Ranofren po nim jest gorzej nastepnym powiklaniem zakrzepica konczyn dolnych do wszystkich neuroleptykow jakies benzo ktorych nie chcialem.Teraz tylko coaxil i uzaleznienie od benzo.pozniej przepisuje mi rispolept i tisercin na dobitke nie biore tylko relanium i afobam oraz coaxil.znam swoj organizm i wiem ze doszlo do ZZN gdzie sie z tymi objawami udac do szpitala psychiatrycznego bo do tego psychiatry ktory mi to wyrzadził juz nie wróce.czy da sie to opanowac w szpitalu czy co zrobic.spac nie mogę wogole.nap.miesni zrywy nadal są drzenia zab.koncetracji wywija mi sie jezyk na druga strone szczekosciski co chwile sie oblizuje.Nerwicowe rozpiera mnie klatce piersiowej z tylu glowa boli mdlosci uczucie sciskania w żołądku refuks przełyku pali namaksa niepokoj i lęk silny gonitwa mysli zab myslenia natretne mysli te same i rozpiera w klatce piersiowej .prosze was o pomoc do szpitala psychiatrycznego

Witam Pana,

Wnioskuję, że wspomniane zaburzenia lękowe i zaburzenia

depresyjne leczy Pan tylko farmakologicznie.

Jeżeli leczenie psychiatryczne nie przynosi pożądanych efektów,

należy pomyśleć o zmianie metody leczenia.

Powinien Pan jednak wiedzieć, że farmakologia jest leczeniem

objawowym, bowiem środki farmakologiczne nie leczą zaburzeń

nerwicowych i nie rozwiązują problemu, jedynie tłumią objawy.

Leczenie farmakologiczne, tzn. środki uspokajające, obniżające napięcie,

czasami antydepresanty o dodatkowym działaniu tłumiącym lęk sprawiają,

że lęki i inne dolegliwości stają się łatwiejsze do zniesienia,

ale nie leczą wspomnianych zaburzeń.

Aby skutecznie i bezpiecznie wyleczyć zaburzenia depresyjno - lękowe,

należy dotrzeć do źródła problemu i na tej podstawie opracować

właściwą metodę terapii.

Zachęcam Pana do podjęcia odpowiedniej psychoterapii.

Terapeuta pomoże Panu uporać się zarówno z objawami jak i przyczynami

zaburzeń lękowych i depresji oraz ich konsekwencjami,

dzięki czemu odzyska Pan spokój i radość życia.

Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną o problemie,

to zapraszam do kontaktu.

Istnieje możliwość konsultacji online,

np. za pośrednictwem komunikatora Skype.

Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz,

psycholog,

e-mail: psycholog24x@gmail.com

tel. 505 075 298,

https://psycholog24online.pl/