Wysokie CRP i podrażnienie jelit

Mam tez jescze jedno pytanie czy jest to mozliwe że podczas stosowanie bisycydolu doszlo do takiego podrażnienia jelit że mógł kawałek jelita lub innego narzadu wylecieć podczas wypruzniania.Podczas już ostatniego wypruzniania gdzie leciała juz woda praktycznie wyleciało cosdziwnego.Kawałek jakby jakiegos narzadu.Było to sredniej wielkosci popielata slizgie w dotyku ze sladami krwi a pod spodem mialo widoczne jakies żyły. Prosze o pomoc.W badaniach wyzszlo mi CRP 64 a norma jest 5

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, narządy nie wypadają po stosowaniu bisakodylu. jeśli zauważyła Pani w kale coś niepokojącego, konieczna jest diagnostyka. proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego. Pozdrawiam.