Wysokie tętno, dreszcze, kołatanie serca i płytki oddech a stosowanie Polsart

Witam. Mam 47 lat.Od roku biorę polsart 2 x 1/2 tabl, ciśnienie jest w granicach od 118/60 rano i do 135/80 wieczorem. Niepokoi mnie wysokie tętno od 80 do 115 (w nocy większe). Budzi mnie kilka razy w nocy niepokój,czasem dreszcze., poty Mam kołatania,czasami płyki oddech czuję się częściej zmęczona i senna (nie pamietam całe przespanej nocy) Myślałam iż to objawy menopauzy..Miałam badanie holtera,próbe wysyłkową i ukg- podobno wszystko jest ok. Prosze o odp. i z góry dziekuję za pomoc

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Objawy są najprawdopodobniej na tle emocjonalnym. Proponuję konsultację psychiatryczną.