Wysokie wartości ALT i AST po usunięciu woreczka żółciowego

Moja żona lat 68, /nie ma od 4 lat woreczka żółciowego/zrobiła badania wątroby i wyniki są następujące ALT-36 i AST-31,ponieważ wizyta do lekarza rodzinnego jest zaplanowana na przyszły tydzień bardzo się martwi,bo wyniki te są bardzo wysokie.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje udać się do lekarza prowadzącego leczenie.