Wystający brzuch u 23-latka a jazda rowerem po górach

Witam! Ogolnie jestem szczuplym 23 latkiem, problem mam tylko z wystajacym brzuchem ponizej pepka tzw "miesien piwny". Chcialbym sie go jakos pozbyc. Lubie jezdzic rowerem po gorach bo jestem z poludnia Polski, ale robie to bardzo zadko (1-2 na 2 tygodnie). Mam pytanie czy jakbym zaczal czesciej jezdzic rowerem po gorach np 3 razy w tyg to pozbylbym sie tej oponki? Nie jest jakas wielka ale jednak mysle, ze widoczna i wkurzajaca :) Pozdrawiam! Mati

Każda aktywność fizyczna pomaga na spalenie tkanki tłuszczowej. Jeśli lubi Pan rower to warto zdecydowanie zwiększyć częstotliwość trekingów.(4-5 razy w tygodniu) Warto wybierać trasy "pod górkę" gdzie poczuje Pan jak mienie brzucha pracują. Beskid Wyspowy, który ma Pan pod nosem sprzyja temu np. wjazd na Chełm zielonym szlakiem lub czerwony na Kudłacze :) Do tego odpowiednia kaloryczność diety i może Pan fajnie wymodelować ciało.