Wystający guzek przy hemoroidach

witam.pamietam że od zawsze miałem kłopoty z hemoroidami.Jakieś 10 lat temu wysunąl mi się guzek i tak już został.Wczesniej pokrwawił troche i sie schował ale teraz już tak został i wystaje mi ten guzek.Jest wielkości ok 1 cm.Jest bardzo niewygodny i czuje sie z nim niekomfortowo.jakie powikłania mogo być od tego czy musze to operować czy może to tak zostać dopuki sobie jakoś z tym radze

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza proktologa . Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.