Wysuszona i pomarszczona żołądź penisa

Witam. Mam problem związany z moim członkiem, żołądź jest wysuszona, pomarszczona. Dermatolog przepisał mi Pimafucort, po którym od razu była poprawa ale tylko na kilka dni, później problem powraca. Stosuję też Clotrimazolum, po którym tez jest trochę lepiej ale też tylko na chwilę. Ciągle mi to powraca, odczuwam dyskomfort i mam problem z erekcją. Urolog przepisał mi viagrę ale gdy czuję ten dykomfort to nawet ona słabo pomaga. Robiłem podstawowe wyniki i są w normie. Mam też sucho w ustach...

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego i po baśni będzie można zalecić np badania w kierunku zespołu sjogrena