Wysyp opryszczki po ściągnięciu aparatu

Witam. Po wizycie u ortodonty, podczas sciagniecia aparatu doszlo u mnie do szerokiego wysypu opryszczki (az do polowy policzka), przed wizyta nie bylo zadnych objaw, po strasznie mnie zaczela piec buzia w okolicy ust a po 2 dniach wystapily pecherzyki. Czy jest mozliwe, ze zostalam tam zarazona opryszczka? Zauwazylam, ze w gabinecie sa kamery a wiec czy moge prosic wtedy lekarza aby pokazal mi nagranie z mojej wizyty czy wszystko bylo zdezynfekowane czy nie moge miec do tego dostepu? Pozdrawiam
Piotr Pilarski

Mogła Pani zostać zakażona. Nie sądzę aby lekarz udostępnił nagranie. Nie ma takiego obowiązku.

Pozdrawiam.