Wysypka na brzuchu przy braku gorączki u 3-latka

Witam serdecznie moje pytanie jest związane z moim 3letnim synkiem zaobserwowałam około pół godziny temu ze ma wysypkę na brzuchu oraz plecach nie gorączkuje nie jest markotny niema problemu z oddychaniem je posiłki może nie są duże ale spożywa.Od rana ma problem ze zrobieniem kupki choć już teraz jest lepiej, tak czy inaczej wybiorę się do lekarza ale chcę się mniej więcej poradzić co to może być by uspokoić myśli idę dopiero jutro o 15 więc się stresuję ...bardzo proszę o jakieś pomoc.!

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Lekarz po badaniu będzie mógł określić odpowiednie postępowanie. Być może jakieś uczulenie.