Brak apetytu u 3-latka

Mam pytanie moj 3letni synek nic nie chce nam jesc jest blady juz kupilam na apetyt apetizer na widok jedzenie krzyczy w niebiosy nie wiem co robic ciagle by spal aby tylko nie jesc pije soki z witamina c chcemy mu badanie krwi zrobic.a kiedys jadl bardzo ladnie

Aleksander Ropielewski

Prosze spróbować zmiany diety, bowiem u dzieci włąśnie dopajanie sokami powoduje niechęć do jedzenia. Prosze odstawić soki z diety dziecka i oferować mu w określonych przez Państwa porach posiłki. Jeżeli dziecko odmówi posiłku, następny powinno mieć szansę spozyć dopiero o określone porze. W większości przypadków niejadków takie postępowanie pomaga. Należy wykluczyć jednak wszelkie przekaski pomiedzy posiłkami oraz słodkie napoje.