Wysypka na całym ciele

Pojawiła się u mnie wysypka na całym ciele. Głównie na przedramieniu lewym i prawym. Mam 48 lat. Biegam 3 razy w tygodniu po około 10 km. Po ostatnim półmaratonie dwa tygodnie temu zauważyłem że wolniej się regeneruję. Raczej nie swędzi. Nie ropieje. Suche krosty. Jacek

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmian skórnych nie jestem w stanie stwierdzić jaka jest przyczyna Pańskich dolegliwości i jakie leczenie wdrożyć. Możliwe, że element przemęczenja i braku składników odżywczych ma pływ na Pańskie objawy.