Wysypka na dłoniach i stopach u 5-latka

Witam, dziecko 5 letnie, od 3 tygodni ma wysypkę na dłoniach od wewnątrz, i na stopkach paluszki od zewnątrz, byłam u 4 lekarzy, nikt nie wie co to jest,nie atopowe zapalenie,nie grzybica,nie świerzb,nie kontaktowe zapalenie skóry.Bierzemy (Xydoxyzinum,Calcium,Clemastuium,Zyrtec.) nie pomaga, jeszcze od soboty była gorączka dziś u lekarza okazało,się zapalenie oskrzeli i dostała rano wysypki dodatkowo na pleckach i brzuszku, jak jej pomóc? jestem załamana, badania w normie. Świąd w nocy tylko..

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wobec braku możliwości zbadania dziecka nie mogę napisać nic więcej. Czy wykluczono infekcję wirusem Coxsackie? Czy dziecko przechodziło ospę? Czy konsultowane było przez specjalistę chorób zakaźnych?