Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 3 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wysypka na dłoniach i stopach u 5-latka

Witam, dziecko 5 letnie, od 3 tygodni ma wysypkę na dłoniach od wewnątrz, i na stopkach paluszki od zewnątrz, byłam u 4 lekarzy, nikt nie wie co to jest,nie atopowe zapalenie,nie grzybica,nie świerzb,nie kontaktowe zapalenie skóry.Bierzemy (Xydoxyzinum,Calcium,Clemastuium,Zyrtec.) nie pomaga, jeszcze od soboty była gorączka dziś u lekarza okazało,się zapalenie oskrzeli i dostała rano wysypki dodatkowo na pleckach i brzuszku, jak jej pomóc? jestem załamana, badania w normie. Świąd w nocy tylko..
KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu

Czy świąd da się zredukować?

Atopowe zapalenie skóry byłoby mniej uciążliwe dla pacjenta, gdyby udało się zredukować świąd. Czy można to zrobić? Na to pytanie odpowiada prof. Jacek Szepietowski.

Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Witam, wobec braku możliwości zbadania dziecka nie mogę napisać nic więcej. Czy wykluczono infekcję wirusem Coxsackie? Czy dziecko przechodziło ospę? Czy konsultowane było przez specjalistę chorób zakaźnych?

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy