Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 4 1 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wysypka na penisie i zapalenie dróg moczowym u dziewczyny po stosunku

Witam chciał bym się dowiedzieć co może mi dolegać po stosunku dostałem takie 3-4 czerwone krostki bolące i spuchnięty penis jest też oczywiście z zabezpieczeniem. Moja dziewczyna na następny dzień dostała zapalenie dróg moczowych. Jak by można z tym sobie poradzić żeby to wszytko zniknęło. Wystarczy jak na internecie piszę myć 3 razy dziennie rumiankiem penisa i tabletki. To jest infekcja czy coś innego??? Prosił bym o jak najszybszą odpowiedz.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Domowe sposoby na kurzajki

Kurzajki to nieestetyczne zmiany, które powstają na skórze. Istnieje wiele metod na pozbycie się ich. Mogą to być również domowe sposoby. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o naturalnych sposobach na kurzajki.

Witam, z opisu niewiele wynika, zdjęcie dałoby możliwość postawienia pewniejszej diagnozy. To może być infekcja grzybicza lub bakteryjna. Na początek: 1. borasol okłady 3xdziennie po 15 miunt 2. clotrimazol 2xdziennie jeśli objawy nie ustąpią po 14 dniach trzeba pokazać się dermatologowi. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy