Wysypka na twarzy u dziecka

Moja córka 3 letnia rwz na miesiac dostaje wysypki. Czerwone krosty pod oczmi i wzdłuż nosa i ust. Panel oddechowy nic nie wykazał . Zazwyczaj po ok tygodniu podawania wapna mija.

Witam! W tej sytuacji w czasie trwania wysypki należy rozważyć stosowanie doustnych preparatów antyhistaminowych zmniejszających odczyn alergiczny. Tego typu leki i ich odpowiednie dawkowanie powinien zapisać lekarz pesiatra.