Wysypka po Tetralysalu

WYSYPKA PO TETRYSALU od rozpoczecia leczenia tetrysal po ok tygodniu wystapila wysypka na czole bialych kropek pod skrora ktorych nie da sie wycisnac i grudek troche wiekszych po 2 miesiacach zaprzestalem stosowac lek i ta wysypka caly czas byla widoczna az do tej pory od zakonczenia stosowania minely 4 miesiace a problemy ze skora na czole sa caly czas wysypka jest mniej widoczna po grubym peelingu a pogarsza sie po wypicu alkoholu po switlo widac takie male kropeczki na skorze
MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu

Czy świąd da się zredukować?

Atopowe zapalenie skóry byłoby mniej uciążliwe dla pacjenta, gdyby udało się zredukować świąd. Czy można to zrobić? Na to pytanie odpowiada prof. Jacek Szepietowski.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proszę koniecznie udac sie do lekarza dermatologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.

0

Proszę udać sie do dermatologa na konsultacje, pomocne są peelingi medyczne.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy