Wysypka po Tetralysalu

WYSYPKA PO TETRYSALU od rozpoczecia leczenia tetrysal po ok tygodniu wystapila wysypka na czole bialych kropek pod skrora ktorych nie da sie wycisnac i grudek troche wiekszych po 2 miesiacach zaprzestalem stosowac lek i ta wysypka caly czas byla widoczna az do tej pory od zakonczenia stosowania minely 4 miesiace a problemy ze skora na czole sa caly czas wysypka jest mniej widoczna po grubym peelingu a pogarsza sie po wypicu alkoholu po switlo widac takie male kropeczki na skorze

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza dermatologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.