Wysypka po wakacjach nad morzem

9sierpnia wyjechałam na turnus nad morze.Przez dwa tygodnie miałam masaż L i S.W połowie turnusu zauważyłam,że na moich plecach pojawiła się chyba wysypka.Myślałam,że to od masażu (krem/oliwka Ziaja),ale nie,gdyż tą wysypkę mam aż do chwili obecnej i nie przeszło ani trochę.Nie mam alergii ani nic w tym stylu.Przed wyjazdem nie miałam tego. Ogólnie w miarę dobrze się czuję. W domu mam czysto,ubrania świeże,po pływaniu myję się dokładnie pod prysznicem.Plecy zawsze miałam gładkie i bez problemów.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wskazany kontakt z dermatologiem. Żeby móc stwierdzić charakter zmian, lekarz musi je obejrzeć i ocenić.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl