Wytrysk przy całowaniu i pieszczotach - czy ten płyn zawiera plemniki?

Witam! Przepraszam, że piszę posta od nowa lecz nie mogę znaleźć opcji prywatnych wiadomości. http://portal.abczdrowie.pl/pytania/wytrysk-przy-calowaniu-i-pieszczotach-dlaczego-tak-sie-dzieje Czy da sie to wyleczyć? Chociaż nawet, aby nie dochodziło do wzwodu i czy ten płyn zawiera plemniki? Bardzo proszę i czekam na odpowiedź :) Pozdrawiam
ponad rok temu

Witam!

Odpowiadając na dodatkowo zadane przez Ciebie pytanie, informuję, że naturalna lubrykacja z udziałem prejakulatu stanowi fizjologię, więc nie podlega leczeniu. Ilość płynu jest cechą osobniczą i nie jest możliwa stymulacja jego wydzielania.

Prejakulat może zawierać śladowe ilości plemników mogące wystarczyć do zapłodnienia.

Pozdrawiam