Wzdęcia, odbijanie, biegunka

Witam mam częste wzdęcia odbijanie i wypróżniam sie 4 razy dziennie nie jakies biegunki tylko normalnie dodam że miałam robiona gastroskopie mam refluks kwasny i przepukline rozworu przełykowego ale moim problemem od 2 tygodni jest to że czuje cały czas przelewanie w żołądku i ból brzucha dołem byłam u ginekologa ale tu wszystko w porzadku czy to cos z jelitami i dodam że mi cały czas niedobrze z góry dziękuje za odpowiedz

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowna Pani, Wydaje się, że cierpi Pani na dwie odrębne jednostki chorobowe (pochodzące np. z obecności przepukliny rozworu przełykowego: odbijania,przelewanie w żołądku) oraz problem związany z samym funkcjonowaniem jelit. Proponuje udać się do gastroenterologa, który po wykonaniu badań , zaleci odpowiednią kuracje.
Pozdrawiam, Dr n.med.Wojciech Kawiorski

Witam,

Nieleczona "nadkwasnosc" moze dawac zaburzenia motoryki przewodu pokarmowego, objawiajace sie m.in. wzmozona perystaltyka (praca jelit) i biegunkami. Wskazana konsultacja gastrologiczna i wdrozenie adekwatnego leczenia.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga